Otwarcie wystawy dr. hab. Stanisława Czachorowskiego prof. UWM „Spotkania z przyrodą”

spotkania z przyrodaMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza 4 lipca (poniedziałek) o godz. 17:00 na otwarcie wystawy dr. hab. Stanisława Czachorowskiego prof. UWM „Spotkania z przyrodą” ze słowem wstępnym Autora.

Kulturalne Lato z Biblioteką - zaproszenie

kulturalne.latoZapraszamy na KULTURALNE LATO Z BIBLIOTEKA!

Spotkanie z Mariuszem Czubajem – relacja

1Po raz kolejny mieliśmy okazję uczestniczyć w „sensacyjnym” spotkaniu autorskim. Tym razem gościliśmy pisarza Mariusza Czubaja – autora powieści kryminalnych, antropologa kultury, literaturoznawcę.

Kawiarenka językowa - zaproszenie

kawiarenka06.07Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza 6 lipca (środa) godz. 16:00 na kawiarenkę językową.

Spotkanie autorskie połączone z koncertem Tymona Tymańskiego - zaproszenie

tymonMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza 9 lipca (sobota) o godz. 18:00 na spotkanie autorskie połączone z koncertem Tymona Tymańskiego.

Kochankowie Sally Brown - relacja z koncertu

1Na dobry początek wakacji zaprosiliśmy przasnyszan ,na spotkanie z szantami i piosenką żeglarską.