Wielki Test o Stanisławie Ostoi - Kotkowskim - wyniki l etapu

plakat.kotkowski30 listopada wyłoniliśmy finalistów, którzy zakwalifikowali się do ścisłego Finału Wielkiego Testu o Stanisławie Ostoi - Kotkowskim.

"Pseudonimy naszych przodków" - premiera reportażu

129 listopada w bibliotece odbyła się premiera reportażu upamiętniającego działania Żołnierzy Niezłomnych na terenie powiatu przasnyskiego i sąsiednich pt. ”Pseudonimy naszych przodków.”

Biblioteka dla Smyka - zaproszenie

smyk07.12Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza ponownie na cykl comiesięcznych zajęć pn. BIBLIOTEKA DLA SMYKA.

Poranek z Biblioteką - zaproszenie

poranek10.12Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza dzieci 10.12 (sobota) 10:00 - 13:00 na PORANEK Z BIBLIOTEKĄ.

Liryczny wieczór z Olgą Bończyk - relacja

1Olga Bończyk - aktorka teatralna, filmowa i wokalistka była gościem Biblioteki. Wypełniona publicznością sala, gra świateł na scenie - i głos wokalistki, który oczarował obecnych stworzyło wyjątkowy klimat.

Koncert "Cichą nocą" - zaproszenie

bejm11.12Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza 11.12 (niedziela) o godz. 17:00 na koncert „Cichą nocą” w wykonaniu zespołu The Spell w składzie: Joanna Bejm - śpiew, Kuba Kotowicz - wibrafon, Tymon Trąbczyński – kontrabas.