Wizyta Kici Koci w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym

1We wtorkowy poranek Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Przasnyszu odwiedziła Kicia Kocia - ulubienica książek Anity Głowińskiej.

Spotkanie autorskie z Joanną Strękowską - relacja

1Dzisiejszego dnia zaprosiliśmy klasę I ,,A’’ na spotkanie autorskie z Joanną Strękowską, autorką książki dla dzieci "Czerwony kłopot" .

informacja.na.strone

Warsztaty rękodzieła w Filii nr 1 - relacja 13.05

1W ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek (8 - 15 maja ) w piątkowe popołudnie w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej obyły się warsztaty rękodzieła.

Tydzień Bibliotek 2022 - podsumowanie zajęć

1W Tygodniu Bibliotek w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży gościliśmy sympatyczna kotkę, bohaterkę książek dla dzieci ,, Kicia Kocia’’ A. Głowińskiej.

Bum Bum Rurki w Bibliotece!

1Podczas trwania Tygodnia Bibliotek w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży odbyły się zajęcia muzyczne z wykorzystaniem bum bum rurek.

Koncert Miejskiego Chóru Męskiego pn. "Moja matko ja wiem" - zaproszenie

chor.koncert.28.05Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza 28 maja (sobota) o godz. 17:00 na koncert Miejskiego Chóru Męskiego pn. "Moja matko ja wiem".

Recital Adrianny Biedrzyńskiej - zaproszenie

biedrzynskaMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza 27.05.2022 (piątek) o godz. 18:00 na recital Adrianny Biedrzyńskiej.

„Pragnienie ”Richarda Flanagana – relacja DKK

dobre ksiazki i kawaPodczas naszego majowego spotkania miłośników dobrej książki wymienialiśmy poglądy na temat powieści Richarda Flanagana ”Pragnienie”.

Relacja ze środowej Kawiarenki Językowej 11.05.2022

1W środę 11. maja po raz kolejny mieliśmy okazję uczestniczyć w cyklicznych zajęciach Kawiarenki Językowej.