Dzień chłopaka w bibliotece - relacja

1Dnia 30 września Oddział dla Dzieci i Młodzieży odwiedziła klasa III ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu.

Spektakl poetycki „Twierdza ze słów” Koła Miłośników Sztuki TARAS

1Spektakl poetycki p.t: "Twierdza ze słów", uświetnił rozstrzygnięcie XVI Mazowieckiego Konkursu Literackiego. Spektakl zrealizowany przez Koło Miłośników Sztuki TARAS wraz z Miejską Biblioteką Publiczną powstał w ramach projektu "Inicjatywy oddolne" Narodowego Centrum Kultury.

Spotkanie autorskie z Jaśkiem Melą wokół książki "Poza horyzonty" - zaproszenie

plakat.mela.Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza 18.10 (wtorek) o godz. 17:00 na spotkanie autorskie z Jaśkiem Melą wokół książki "Poza horyzonty".

Noc Bibliotek 2022 - relacja

1Za nami kolejna edycja Nocy Bibliotek.

Wyjazd do Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku

1Kolejny wyjazd teatralny za nami. Tym razem odwiedziliśmy Operę i Filharmonię Podlaską w Białymstoku, gdzie obejrzeliśmy musical pt."West Side Story", opowiadającą historię zakazanej miłości dwojga kochanków, której tłem jest roztańczona walka młodocianych gangów o terytorium i wpływy oraz próby opanowania narastającego chaosu przez policję .

"Orkiestra bezdomnych" - relacja DKK

dobre ksiazki i kawaPodczas jesiennego spotkania DKK rozmawialiśmy o książce Chigozie Obioma „Orkiestra bezbronnych”