„Domowi ulubieńcy” – wiem jak opiekować się zwierzętami - II dzień wakacji w filii nr 1

1Drugi dzień naszych wakacyjnych spotkań rozpoczęliśmy od rozmów na temat naszych ulubionych zwierząt domowych.

Spotkanie autorskie z Filipem Springerem - zaproszenie

springer.plakatMiejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza na spotkanie autorskie 17 sierpnia (wtorek) o godz. 17:00 z Filipem Springerem - pisarzem, autorem wielu cykli reporterskich oraz książek.

Wakacje w filii nr 1 rozpoczęte!

1Dziś rozpoczęliśmy cykl zajęć wakacji z biblioteką w Filii nr 1. Głównym tematem spotkania były pszczoły, jak również ich znaczenie w życiu człowieka, jak wygląda życie codzienne pszczół, jakie mają zadania do wykonania.

Zakończenie wakacji z Biblioteką

1Zakończyliśmy wakacje z Biblioteką. Słoneczny dzień rozpoczęliśmy od zabaw ruchowych na świeżym powietrzu.

Rekord Polski - najwięcej osób czytających Lema

biurorekordowDziś dotarła do nas fantastyczna informacja z Biura Rekordów Polski. Mamy rekord!!!

Recyklingowe zwierzęta - warsztaty plastyczne

Warsztaty plastycznePrzedostatni dzień wakacji z biblioteką rozpoczęliśmy od zabaw ruchowych na świeżym powietrzu. Poranna gimnastyka i zabawy chustą animacyjną zachęciły dzieci do dalszych działań.

Bajki robotów - zajęcia dla dzieci z użyciem robotów Photon i Ozobotów.

Bajki robotówTematem przewodnim dzisiejszych zajęć były nowe technologie, czyli programowanie robotów Photon i Ozobotów.

Spotkanie autorskie z Katarzyną Przybysz - zaproszenie

Przybysz Katarzyna - spotkanie autorskieMiejska Biblioteka Publiczna zaprasza 10 sierpnia (wtorek) godz.17.00 na spotkanie autorskie z przasnyszanką, autorką debiutanckiej powieści „Ostatni list do Łucji” – Katarzyną Przybysz.

Warsztaty plastyczne z Joanną Rusinek

Joanna RusinekW kolejnym dniu wakacji z Biblioteką zaprosiliśmy dzieci na spotkanie autorskie z ilustratorką Joanną Rusinek.

Podano do stołu czyli lekcje savoir - vivre

lekcje savoir - vivre Rozpoczęliśmy kolejny tydzień wakacji  z biblioteką. Dzień zaczęliśmy  od wspólnych zabaw na świeżym powietrzu ( ćwiczenia gimnastyczne , zabawy chustą animacyjną). Następnie uczestnicy wzięli udział w warsztatach savoir- vivre’u, czyli o dobrym zachowaniu się przy stole.