TYDZIEŃ Z BIBLIOTEKĄ 25 - 31.01 - zaproszenie

od 25.01Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu zaprasza na kolejny TYDZIEŃ Z BIBLIOTEKĄ ONLINE.

Do końca stycznia nie pobieramy kar za przetrzymanie książek!

bez karSzanowni Czytelnicy! Informujemy, że do 31 stycznia 2021 roku nie pobieramy kar za przetrzymanie książek. Zachęcamy do zwrotów zaległych zbiorów.

Biblioteka dla Smyka online

smyk zajawkaMiejska Biblioteka Publiczna zaprasza do obejrzenia Biblioteki dla Smyka, w której nasza bibliotekarka Wioleta razem ze swoją córką pokażą jak wykonać samodzielnie prezent dla Babci i Dziadka.

Ferie z Biblioteką online - dzień 5

dzien babci i dziadkaZbliżający się Dzień Babci i Dziadka ( 21 i 22 stycznia) stał się tematem dzisiejszych ferii z Biblioteką.

Tydzień z Biblioteką online od 18.01 - 24.01

tydzien od 18.01Miejska Biblioteka zaprasza na TYDZIEŃ Z BIBLIOTEKĄ ONLINE od 18.01 do 24.01.

Ferie z Biblioteką - Puzzlowe serce i inne inspiracje

PUZZLOWEMiejska Biblioteka Publiczna przedstawia filmik prezentujący wykonanie puzzlowego serca w ramach FERII Z BIBLIOTEKĄ.

Ferie z Biblioteką online- dzień 4

Ferie z BibliotekąTematem dzisiejszych ferii z Biblioteką online były doświadczenia i eksperymenty. Z wielką radością połączyliśmy zabawę z nauką. Aby przeprowadzić proste doświadczenia, nie potrzeba mieć profesjonalnego sprzętu czy odczynników. Wystarczy to, co akurat jest w domu.

Ferie z Biblioteką online - dzień 3

Ferie z BibliotekąJuż trzeci dzień ferii z Biblioteką online za nami. Dzisiejsze zajęcia rozpoczęliśmy od wykonania pracy plastycznej pt. ,,Zima’’, do której wykonania wykorzystaliśmy płatki kosmetyczne.

Ferie z Biblioteką - Pingwinek, zakładka do książki

pingwinMiejska Biblioteka Publiczna przedstawia filmik prezentujący wykonanie zimowej zakładki do książki w formie pingwinka w ramach ferii z Biblioteką.

Ferie z Biblioteka online - dzień 2

2Kodowanie dla dzieci, czyli tajniki programowania dla najmłodszych - pod takim hasłem przebiegły dzisiejsze zajęcia w ramach Ferii z Biblioteką online. Rozmawialiśmy o programowaniu, co to znaczy i co możemy zaprogramować. Wymieniliśmy także urządzenia, które możemy zaprogramować.