Biblioteka w liczbach w 2022 roku

infografika2022Zapraszamy do zapoznania się z liczbami, które pokazują aktywność naszych czytelników. Bez nich nie można wyobrazić sobie istnienia żadnej biblioteki, dlatego jest to tak ważny wskaźnik.

Koncert Kuby Molędy - relacja

1Kuba Molęda - piosenkarz popowy, kompozytor, aktor dubbingowy i musicalowy związany z Teatrem Muzycznym Roma oraz Teatrem Rampa gościł na zaproszenie burmistrza Łukasza Chrostowskiego w Przasnyszu.

Poranek z Biblioteką - zaproszenie

28.01Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza dzieci 28.01 (sobota) 10:00 - 13:00 na PORANEK Z BIBLIOTEKĄ.

Kawiarenka językowa - relacja 19.01

1W czwartek 19. stycznia w bibliotece po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w Kawiarence Językowej, którą tym razem poprowadziła nasza wolontariuszka Sina.

„Rzeczy ,których nie wyrzuciłem” – relacja z DKK

dobre ksiazki i kawa„Rzeczy ,których nie wyrzuciłem” to zbiór esejów Marcina Wichy poświęconych matce autora i ich trudnej relacji.

Koncert kolęd w wykonaniu Miejskiego Chóru Męskiego - zaproszenie

koncert.28.01Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu zaprasza 28 stycznia (sobota) godz. 16:00 na koncert kolęd w wykonaniu Miejskiego Chóru Męskiego z udziałem uczniów ze szkół podstawowych.