,, Wspólne granie’’ z grami planszowymi 23.10.2021

1Dnia 23.10.2021 w Miejskiej Bibliotece odbyły się kolejne zajęcia, będące częścią działania projektowego pod nazwą ,, Wspólne granie’’.

Konferencja pt. ”(Nie)odkryte moce Miasta”

121 października w Romanach Seborach odbyła się Konferencja pt. „(Nie)odkryte moce Miasta” na którą zaprosiliśmy: samorządowców, edukatorów, animatorów, regionalistów, twórców i bibliotekarzy.

,,Wspólne granie’’ z grami planszowymi

1Dnia 16.10.2021 w Miejskiej Bibliotece odbyły się kolejne zajęcia, będące częścią działania projektowego pod nazwą ,, Wspólne granie’’.

Koncert Carmen Azuar oraz Michała i Tomasza Kaszubowskich - relacja

1W sobotę 16 października w siedzibie MBP odbył się koncert muzyki latynoamerykańskiej i hiszpańskiej w wykonaniu Carmen Azuar, Tomasza Kaszubowskiego oraz Michała Kaszubowskiego.

Spotkanie DKK – Lucia Berlin „Instrukcja dla pań sprzątających”

dobre ksiazki i kawaOpowiadania Luci Berlin pokazują  prawdziwą Amerykę bez blichtru, bogactwa, sukcesu.

Spotkanie z Rafałem Skąpskim - redaktorem pamiętników Zofii z Odrowąż-Pieniążków Skąpskiej "Dziwne jest serce kobiece...".

plakat.skapskiMiejska Biblioteka Publiczna, Koło Przyjaciół Harcerstwa w Przasnyszu oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej serdecznie zapraszają 26 października (wtorek) godz. 17:00 na spotkanie z Rafałem Skąpskim - redaktorem pamiętników Zofii z Odrowąż-Pieniążków Skąpskiej "Dziwne jest serce kobiece...".

Szachy dla (nie)wtajemniczonych - relacja

1Środowe popołudnie 13.10.2021 upłynęło w bibliotece pod znakiem zagłębienia się w tajniki szachowych arkanów.

,,Wspólne granie ‘’ z grami planszowymi

1Dnia  9.10.2021 w Miejskiej Bibliotece odbyły się  kolejne zajęcia ,będące częścią działania projektowego pod nazwą ,, Wspólne granie’’.

Noc Bibliotek 2021 - spotkanie z Kicią Kocią

1Za nami Vll edycja Nocy Bibliotek. W sobotnie przedpołudnie najmłodsi czytelnicy mieli okazję spotkać Kicię Kocię - ulubienicę książek Anity Głowińskiej.

Noc Bibliotek 2021 - koncert Miejskiego Chóru Męskiego

1Za nami VII edycja  Nocy Bibliotek. W ten wyjątkowy wieczór zaprosiliśmy naszych czytelników i przyjaciół w muzyczną podróż sentymentalną wraz z Miejskim Chórem Męskim pod dyrekcją Waldemara Maćkowskiego.