Bajkowa Biblioteka - relacjaDnia 5 czerwca odbyły się kolejne zajęcia w ramach Bajkowej Biblioteki. Na zajęciach gościliśmy grupę z Naszej Szkoły w Przasnyszu. Tematem zajęć były zwierzęta domowe i leśne.

Dzieci  opowiadały o zwierzętach jakie mają w domu oraz jak się nimi zajmują. Następnie  wykonały pracę plastyczną, z kubeczka plastikowego i bibuły powstały kolorowe rybki. Na zakończenie  grupa zwiedziła Oddział dla Dzieci i Młodzieży , Czytelnię letnią oraz Oddział dla Dorosłych. Zajęcia upłynęły w sympatycznej atmosferze . Miło zakończyliśmy spotkanie z przekonaniem, że wszystkie zwierzęta zasługują na miłość i opiekę człowieka.

 

Dziękujemy uczniom z Naszej Szkoły za odwiedziny oraz wychowawcom i opiekunom grup za współpracę.

 

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka” 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.