Gotowi do lotu - relacja z warsztatów12.06.2019r. zakończyliśmy cykl warsztatów z dronem „Gotowi do lotu”.  Po raz kolejny pogoda była sprzyjająca i pozwoliła nam na nagranie kilku ujęć naszego miasta. Na zajęciach uczestnicy mieli okazję robić zarówno zdjęcia z lotu ptaka jak i nagrać krótkie materiały wideo dronem.

Spotkanie było inspirujące i zachęcające do poszerzenia wiedzy w kierunku najnowszych technologii. Dzięki tym warsztatom młodzież zobaczyła inne wymierne korzyści nowych gadżetów a nie tylko zabawę. Efekt końcowy warsztatów z dronem niedługo ujrzy światło dzienne a już teraz zapraszamy do obejrzenia filmu promującego nasze miasto Przasnysz a w nim Bibliotekę. 

 

 Serdecznie dziękujemy panu Bartłomiejowi Siedleckiemu za poprowadzenie warsztatów.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka” 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.