Wakacyjna Biblioteka pod chmurkąZa nami zajęcia pod nazwą "Biblioteka pod chmurką". Tematem przewodnim były wakacje. Dzieci z przyjemnością opowiadały swoje wspomnienia z różnych wyjazdów. Również zasady bezpieczeństwa nie były dla nich obce.

Powodzeniem cieszył się również ruch na świeżym powietrzu, o co zadbaliśmy podczas zabawy w okręt. Nasi goście z przyjemnością odpoczywali na leżakach oraz pufach ciesząc się piękną pogodą. Nie zabrakło również aktywności plastycznych. Uczestnicy wykonali zwierzęta morskie z użyciem papieru w różnych kolorach, dzięki czemu mogliśmy przenieść się w podwodny świat.

Dziękujemy serdecznie Paniom z Miejskiego Domu Kultury oraz dzieciom za przybycie jak i mile spędzony czas.

Projekt „Bibliosfera dla trapera”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury