Koncert Maćka Tachera20 sierpnia czytelnia letnia biblioteki  zamieniła się w scenę koncertową , na której wystąpił Maciek Tacher - kompozytor i autor tekstów. Akompaniując sobie na gitarze Tacher snuł literackie opowieści, niekiedy ironicznie bawiąc się popkulturowymi odniesieniami.

Choć niektórzy nazywają jego muzykę romantycznym folkiem, pozostaje otwarty na gatunki, sięgając czasem po motywy jazzowe, innym razem po mocniejsze, nie tylko akustyczne, gitarowe brzmienia. Usłyszeliśmy piosenki własne artysty m.in.” Love pod prąd”, ”Hedonizm”, ”Piąte piętro”. Mogliśmy także wysłuchać przedpremierowego wykonania utworu ”Pudełko na buty”, który to znajdzie się na nowej płycie, która niebawem ukaże się na rynku muzycznym. Nasz gość oczarował przybyłych na koncert widzów, jego występ zrobił na nich ogromne wrażenie: było lirycznie, romantycznie, zmysłowo.

Dziękujemy Państwu Annie i Januszowi Nachtygalom oraz Aleksandrowi Kwiatkowskiemu za pomoc  techniczną w realizacji wydarzenia.

Projekt „Wszystko gra!”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBibliotekakultura