Biblioteka dla smyka - relacjaDzisiejszy poranek upłynął w radosnej atmosferze podczas kolejnego spotkania w ramach „Biblioteki dla smyka”. Zajęcia te mają na celu połączenie nauki z zabawą. Maluszki mają możliwość  rozwijania swoich umiejętności manualnych, a także  mogą nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie.

Dzieci po raz kolejny ćwiczyły swoje zdolności manualne podczas przykręcania biedronek z korków, a także podczas przesypywana do nich fasoli. Kolejnym zadaniem, z którym nasi najmłodsi czytelnicy poradzili sobie świetnie było dopasowanie oczu, ust i nosa do przygotowanej buźki oraz układanie kolorowych kulek na patyczkach. Największą radość sprawiło maluszkom słuchanie odgłosów różnych zwierząt i dopasowywanie do nich zdjęć. Zabawom nie było końca! W ostatniej części naszych zajęć przeglądaliśmy zakupione nowości książkowe dla najmłodszych, a każdy z nich mógł wybrać coś dla siebie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim mamom oraz dzieciom za mile spędzony czas.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.