relacja z kawiarenki językowejJaki kraj nieodłącznie kojarzy się z tulipanami i wiatrakami? Które europejskie państwo może poszczycić się największą liczbą użytkowanych rowerów na świecie? Odpowiedź na te pytanie może być tylko jedna: oczywiście Holandia! Właśnie ona była celem naszej wczorajszej wizyty w ramach comiesięcznej kawiarenki językowej.

Mieliśmy okazję odbyć, więc ciekawą podróż po najbardziej interesujących miastach i regionach ojczyzny Rembrandta i van Gogha. Tradycyjnie, nie mogło zabraknąć intrygujących faktów oraz słówek związanych z architekturą,  malarstwem czy nauką.

Już teraz zapraszamy na kolejne, marcowe spotkanie z językiem angielskim :)

Projekt „Recepta na szczęście”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo PrzasnyszBiblioteka kultura