1W czwartek 12. maja w naszej bibliotece odbyły się bardzo interesujące warsztaty, skierowane zwłaszcza do miłośników sztuki kreowania multimediów. Obecna na spotkaniu młodzież, pod czujnym okiem naszych niezastąpionych wolontariuszek Claire oraz Ester, poznawała tajniki tworzenia tzw. animacji poklatkowej, bedącej ciekawym sposobem na nagrywanie krótkich filmików tematycznych za pomocą serii zdjęć wykonanych aparatem fotograficznym. Rezultatem owych wspólnych działań stał się filmik obrazujący zjawiskową metamorfozę jednej z najbardziej popularnych bohaterek literatury dla dzieci w naszym kraju - rezolutnej Kici Koci.

Projekt „Świet(l)na Biblioteka!”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury