lekcje savoir - vivre Rozpoczęliśmy kolejny tydzień wakacji  z biblioteką. Dzień zaczęliśmy  od wspólnych zabaw na świeżym powietrzu ( ćwiczenia gimnastyczne , zabawy chustą animacyjną). Następnie uczestnicy wzięli udział w warsztatach savoir- vivre’u, czyli o dobrym zachowaniu się przy stole.

Dzieci dowiedziały się , jakimi sztućcami i w jakiej kolejności jemy poszczególne potrawy, ale również zdobyli wiedzę związaną z tym, jak zachować się przy stole podczas przyjęcia lub obiadu.  Dzieci wzięły udział w ćwiczeniu, ich zadaniem było prawidłowo ułożyć sztućce. Na zakończenie bawiły się podczas karaoke.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wakacji z biblioteką, dzieciom za aktywny udział i wspaniałą atmosferę podczas zajęć.

Projekt „LEMoniadowy MIX”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo mkdnis