Ikona Facebooka


„Biblioteka - oknem na świat każdego człowieka” Marta Bukowska

Filie MBP
Nasze multimedia
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Odwiedziny
Dzisiaj114
Wczoraj89
W tygodniu203
W miesiącu1169
Łącznie134847
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PostHeaderIcon Spotkanie autorskie z Jerzym Kostowskim - relacja

We wtorkowe popołudnie 12 kwietnia 2016r. w czytelni Biblioteki Głównej odbyło się spotkanie autorskie z Panem Jerzym Kostowskim autorem książki „Przywilej wyboru”, ekspertem od pokonywania niskiej samooceny.  W trakcie spotkania mieliśmy okazję poznać ciekawe fakty z życia autora i przekonać się, że nigdy nie jest za późno na zmiany.

Według autora nasze działania powinniśmy skupić pracując nad własną wytrwałością i odkrywaniem siebie, bo to my jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie w 100%. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, nie zabrakło pytań do autora dotyczących książki  jak i osoby Pana Jerzego.

Jerzy Kostowski jest absolwentem Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej. 30 lat przepracował w swoim zawodzie m.in. w Instytucie Chemii Przemysłowej  i spółce Nafta Polska S.A.
Działał w Akademickim Związku Sportowym, gdzie otrzymał Srebrną Odznakę. Jeden z założycieli i były prezes Stowarzyszenia Nasze Łomianki. Członek-założyciel klubu mówców Toastmasters Leaders w Warszawie (www.toastmastersleaders.pl). Ekspert przełamywania niskiej samooceny, przeprowadzania procesów zmian stylu życia, odkrywania własnych talentów i nadrzędnych wartości. Pisze od kilku lat bloga Dawać ludziom nadzieję (www.jerzykostowski.pl).

 
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Środa
16 Października 2019
Imieniny obchodzą
Ambroży, Aurelia, Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina, Gaweł, Gerard, Gerarda,
Gerhard, Grzegorz, Radzisław

Do końca roku zostało 77 dni.
Zodiak: Waga
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama