„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu508
W miesiącu2172
Łącznie149979
MKiDN

PostHeaderIcon Spotkanie autorskie z Jerzym Kostowskim - relacja

We wtorkowe popołudnie 12 kwietnia 2016r. w czytelni Biblioteki Głównej odbyło się spotkanie autorskie z Panem Jerzym Kostowskim autorem książki „Przywilej wyboru”, ekspertem od pokonywania niskiej samooceny.  W trakcie spotkania mieliśmy okazję poznać ciekawe fakty z życia autora i przekonać się, że nigdy nie jest za późno na zmiany.

Według autora nasze działania powinniśmy skupić pracując nad własną wytrwałością i odkrywaniem siebie, bo to my jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie w 100%. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, nie zabrakło pytań do autora dotyczących książki  jak i osoby Pana Jerzego.

Jerzy Kostowski jest absolwentem Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej. 30 lat przepracował w swoim zawodzie m.in. w Instytucie Chemii Przemysłowej  i spółce Nafta Polska S.A.
Działał w Akademickim Związku Sportowym, gdzie otrzymał Srebrną Odznakę. Jeden z założycieli i były prezes Stowarzyszenia Nasze Łomianki. Członek-założyciel klubu mówców Toastmasters Leaders w Warszawie (www.toastmastersleaders.pl). Ekspert przełamywania niskiej samooceny, przeprowadzania procesów zmian stylu życia, odkrywania własnych talentów i nadrzędnych wartości. Pisze od kilku lat bloga Dawać ludziom nadzieję (www.jerzykostowski.pl).

LEGIMI
Academica