"Z przyjemności, z konieczności, Przasnyszanie przybywajcie! Nasza biblioteka na Was czeka” Jan Chmielewski

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu133
W miesiącu2965
Łącznie154014
MKiDN

Pomysł Klubów oparty jest na założeniu, że potrzebne są miejsca, w których można rozmawiać o wspólnie czytanych książkach oraz że nie trzeba być krytykiem, by czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze. Spotkania Klubu mają charakter otwarty.

Spotkania odbywają się w pierwszy czwartek miesiąca o godz. 18:30 w  Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Dąbrowskiego 3.

Zobacz relacje ze spotkań [kliknij]

2 kwietnia 2020 r. (czwartek), godz.18:30.

Tematem dyskusji będzie książka

”Muzeum porzuconych sekretów” Oksany Zabużko