„Czytać książki wielka chluba, wszystko w życiu mi(ci) się uda” Zuzanna Kawiecka

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu272
W miesiącu1068
Łącznie130664

PostHeaderIcon W bibliotecznym labiryncie - zakończenie Ferii z Biblioteką

Za nami ostatnie w tym roku zajęcia z cyklu Ferie z Biblioteką. Pani Aneta Dobrzyńska poprowadziła ciekawe zajęcia integracyjno-edukacyjne. Zabawy, gry zespołowe pozwoliły naszym uczestnikom na integrację. Nie zabrakło również nutki rywalizacji.

Następnym punktem zajęć było wspólne tworzenie historii na podstawie słów wypisanych na wylosowanych karteczkach. Główną atrakcją okazała się praca plastyczna. Dzieci miały za zadanie wykonać proste a jednocześnie piękne kartki walentynkowe. Dzieci z zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach oraz zabawach ruchowych. Druga część spotkania prowadzona przez Panią Martę Pielech z Filii nr 1 poświęcona była tematyce zimowej. Uczestnicy krok po kroku wykonali piękne prace, którymi były bałwanki w koszulkach. Szczególną atrakcją był fakt, że dzięki słomkom mogliśmy „wprawiać” śnieg w ruch.

Serdecznie dziękujemy Pani Anecie Dobrzyńskiej oraz wszystkim uczestnikom za niezapomniane ferie zimowe.

Dzisiaj jest: Czwartek
22 Sierpnia 2019