„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon Walentynkowy wieczór przedOSCAROWY! - zaproszenie

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na Walentynkowy wieczór przedOSCAROWY 15 lutego 2019r. godz.17.30. W programie projekcja filmów „La La Land” (zdobywca 6 Oscarów) oraz „Zimna Wojna”(nominowana w trzech kategoriach! ). Ze względu na ogłoszoną żałobę narodową, podczas piątkowego spotkania zostanie wyświetlony film pt. "Zimna wojna". Projekcja drugiego filmu odbędzie się z okazji dnia kobiet 8 marca o godz. 17.30. Odebrane zaproszenia są wejściówkami na oba filmy.

Bezpłatne zaproszenia dostępne w siedzibie Biblioteki. Rezerwacja zaproszeń pod nr telefonu 502087037.

Ilość miejsc ograniczona.

Dzisiaj jest: Niedziela