„Biblioteka - oknem na świat każdego człowieka” Marta Bukowska

PostHeaderIcon Wiosna nadchodzi - zajęcia w Filii nr 1

Biblioteka jest nie tylko przestrzenią, w której królują książki lecz także miejscem, gdzie odbywają się różne zajęcia. Jednym z takich wydarzeń był cykl „Bajkowa Biblioteka”, który swój finał miał dzisiejszego dnia.

Na początek nie mogło oczywiście zabraknąć wierszy takich jak: „Jabłonka” „Wiosna” oraz „Wiatr”, które wprowadziły uczestników w  wiosenną atmosferę oraz przybliżyły temat spotkania. Uczestnicy zajęć - uczniowie "Naszej Szkoły" - tworzyli wiosenne obrazy, wprowadzające w tę porę roku. Ku uciesze dzieci przyborami do malowania okazały się ... owoce, warzywa oraz popcorn. Wodze fantazji pozwoliły uczestnikom na stworzenie pięknych dzieł, które mogli zabrać ze sobą.  Zajęcia przebiegły w radosnej atmosferze, zaś naszych gości nie opuszczał dobry humor. Mamy nadzieję, że odwiedzą nas jeszcze nie raz a przyjaźń, która rozwinęła się w trakcie naszych spotkań, będzie trwać jak najdłużej.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom oraz opiekunom za wspaniale spędzony czas.

Projekt „Teatr-Kino-Biblioteka:historia jednego budynku”

pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Dzisiaj jest: Wtorek