”Biblioteka - piekło dla głupców, czyściec dla uczniów, raj dla myślicieli” Małgorzata Pawelczyk-Jedlak

PostHeaderIcon Czytanie na dywanie w bibliotece głównej

Dzielimy z nim radości i smutki, jest bezinteresowny, taktowny, życzliwy. Prawdziwy przyjaciel - ważny, potrzebny,wyjątkowy.

Bibliotekę główną odwiedziła dzisiaj grupa przedszkolaków z Przedszkola Akademia Sukcesu "Wonderland".

Dzieci wysłuchały opowiadania Marii Molickiej "Bajka o dwóch ołówkach", która stała się pretekstem do rozmowy o tym, czym jest prawdziwa przyjaźń i dlaczego warto ją pielęgnować. Dzieci wskazały, a następnie ułożyły w formie promieni słońca cechy, które powinien mieć przyjaciel, rozwiązywały zagadki, uczestniczyły we wspólnej zabawie. Dziękujemy za miło spędzony czas i zapraszamy na kolejne spotkanie.

Dzisiaj jest: Wtorek
22 Stycznia 2019