„Czytać książki wielka chluba, wszystko w życiu mi(ci) się uda” Zuzanna Kawiecka

PostHeaderIcon Wyjazd do Teatru Wielkiego

Nasze wyjazdy teatralne dalej cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.Tym razem zabraliśmy naszych czytelników do Teatru Wielkiego na Operę - "Straszny dwór"
Dzieło Stanisława Moniuszki to opera łącząca cechy romantyczne i komediowe.Bardzo przystępna, pełna emocji i dowcipu.A od strony muzycznej "Straszny dwór " uznawany jest za najdoskonalsze operowe dzieło i jedno z najwybitniejszych dzieł w polskiej historii.
Nasi uczestnicy mieli też możliwość zwiedzenia wystawy Zbigniewa Marka Maciejewskiego, co dodatkowo ubogaciło nasze spotkanie z kulturą.

Był to bardzo sympatyczny pełen atrakcji i wrażeń wyjazd.Z pewnością zostanie na długo w pamięci naszym uczestnikom.

Dzisiaj jest: Niedziela
17 Lutego 2019