Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

PostHeaderIcon Wiosna nadchodzi - zajęcia w Filii nr 1

Biblioteka jest nie tylko przestrzenią, w której królują książki lecz także miejscem, gdzie odbywają się różne zajęcia. Jednym z takich wydarzeń był cykl „Bajkowa Biblioteka”, który swój finał miał dzisiejszego dnia.
Na początek nie mogło oczywiście zabraknąć wierszy takich jak: „Jabłonka” „Wiosna” oraz „Wiatr”, które wprowadziły uczestników w  wiosenną atmosferę oraz przybliżyły temat spotkania.

Uczestnicy zajęć - uczniowie "Naszej Szkoły" - tworzyli wiosenne obrazy, wprowadzające w tę porę roku. Ku uciesze dzieci przyborami do malowania okazały się ... owoce, warzywa oraz popcorn. Wodze fantazji pozwoliły uczestnikom na stworzenie pięknych dzieł, które mogli zabrać ze sobą.  Zajęcia przebiegły w radosnej atmosferze, zaś naszych gości nie opuszczał dobry humor. Mamy nadzieję, że odwiedzą nas jeszcze nie raz a przyjaźń, która rozwinęła się w trakcie naszych spotkań, będzie trwać jak najdłużej.
Serdecznie dziękujemy uczestnikom oraz opiekunom za wspaniale spędzony czas.

Wakacje z biblioteką

Dzisiaj jest: Niedziela