Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

”Niezbędna dla człowieka jest nasza Miejska Biblioteka” Zuzanna Grzeszczuk

PostHeaderIcon "Książka żyje…Naprawdę!”- wystawa fotografii

Wystawa składa się z 12 wielkoformatowych niezwykłych zdjęć. Fotografie utrzymane są w klimacie baśniowo-fantastycznym i przedstawiają młodego czytelnika (w role książkowych bohaterów wcielili się uczniowie morąskich gimnazjów i liceów) do tego stopnia zaczytanego w książce, że przenosi się on do świata baśni.  Wystawa pokazuje jak świat fikcji literackiej może przeplatać się ze światem rzeczywistym. I jak książki i ich bohaterowie mogą zaistnieć w naszym świecie. Naprawdę! Trzeba to zobaczyć!

To bardzo przemyślany i profesjonalnie wykonany projekt, będący efektem współpracy profesjonalistów (fotografa, charakteryzatorki, scenografki).

Serdecznie dziękujemy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu za udostępnienie wystawy.

Wystawę można oglądać do końca kwietnia w  wypożyczalni biblioteki głównej ul. Jana Kilińskiego 2.

źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu

Dzisiaj jest: Czwartek