Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon Teatr-kino-biblioteka-historia jednego budynku

Szukamy chętnych do nowo powstającego zespołu reporterskiego (uczniowie w wieku 16 – 19 lat), którego zadaniem będzie zbieranie wspomnień, relacji przasnyszan na temat budynku , w którym  przez wiele lat mieścił się teatr, potem kino teraz będzie siedzibą biblioteki.

Planujemy nagranie cyklu wywiadów (audio, video) przy użyciu profesjonalnego sprzętu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Współpracujemy z Media Przasnysz

Grupa reporterska zostanie przeszkolona podczas praktycznych warsztatów, które poprowadzi Pan Łukasz Chrostowski.

Jest to dodatkowa okazja do zdobycia nowych umiejętności, doświadczeń i przeżycia reporterskiej przygody.

Zapisy przyjmujemy do 6 kwietnia (piątek) szczegółowe informacje pod nr tel. 297564950 lub w czytelni biblioteki głównej.

24 Października 2018
Antoni, Boleczest, Filip, Hortensja,