„e – Mocni” - zaproszenie
Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

"Z przyjemności, z konieczności, Przasnyszanie przybywajcie! Nasza biblioteka na Was czeka” Jan Chmielewski

PostHeaderIcon „e – Mocni” - zaproszenie

Jak zapisać się przez Internet do lekarza? Jak złożyć PIT przez Internet? W jaki sposób obsłużyć swoje konto bankowe przez Internet nie wychodząc z domu? Jak sprawdzić czy Twój dowód osobisty jest już gotowy do odbioru?

Co zrobić by zadbać o prywatność naszą i bliskich w sieci? Jak założyć konto na Facebooku? Jak rozmawiać bezpłatnie, z wykorzystaniem wideo, z bliskimi, którzy są daleko? Odpowiedzi na te pytania uzyskacie Państwo biorąc udział w bezpłatnych szkoleniach komputerowych.

Każde szkolenie będzie prowadzone w grupach 6 – 8 osobowych ,w terminie ustalonym z  uczestnikami projektu. Zapisy w czytelni biblioteki głównej . Więcej informacji na temat szkoleń pod nr telefonu 29 756 49 50

W zajęciach mogą uczestniczyć mieszkańcy Przasnysza, którzy ukończyli  18 lat.

Projekt „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści” jest realizowany przez Miasto Przasnysz  w partnerstwie z Fundacją Aktywizacji(Partner Wiodący), Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polskim Związkiem Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundacją Instytutu Rozwoju Regionalnego.

Wakacje z biblioteką

15 Sierpnia 2018