Wizyta Krecika w Filii nr 2
Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Biblioteka - oknem na świat każdego człowieka” Marta Bukowska

PostHeaderIcon Wizyta Krecika w Filii nr 2

„Krecik poznaje Polskę” to ogólnopolski projekt edukacyjny, podczas którego maskotka Krecika wraz z bagażem w postaci: pamiętnika podróży, mapy Polski, kolorowanki oraz książki o przygodach małego bohatera  podróżuje od przedszkola do przedszkola.

Dziś zawitała również do nas. Nasi dzisiejsi goście wykazali się  bogatą wiedzą na temat kretów. Okazali się również bardzo dobrymi  matematykami. Liczenie kasztanów, doprowadzenie krecika do kopca to  tylko niektóre z zadań które mieli przed sobą najmłodsi.

Prawdziwą gratką była dla dzieci praca plastyczna, która polegała na  wykonaniu krecików. Uczestnicy wykazali się talentem oraz wyobraźnią.

Serdecznie dziękujemy Paniom Honoracie Ulatowskiej oraz Beacie Gadomskiej za miłą oraz wesołą atmosferę.

Wakacje z biblioteką

15 Sierpnia 2018