Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

”Tu nauczysz się, pobawisz, tu jest miejsce dla twych marzeń” Irena Wiechowska

PostHeaderIcon Spotkanie autorskie - zaproszenie

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza 27 lutego (wtorek)  o godz.17.00 do czytelni Biblioteki głównej

na spotkanie autorskie z przasnyszaninem Przemysławem Prekielem autorem książki o Stanisławie Dubois.

Bezpłatne zaproszenia do odbioru w czytelni  - rezerwacja pod nr telefonu 29 756 49 50

Przemysław Prekiel -  urodzony w 1986 roku, dziennikarz i publicysta, od lat związany z "Przeglądem Socjalistycznym". Publikuje w wielu lewicowych periodykach i prasie lokalnej. Autor wydanej w 2012 roku książki wywiadu-rzeki z prof. Krzysztofem Dunin-Wąsowiczem pt. "Historyk, socjalista, pamiętnikarz" i książki wydanej w 2015 roku "Jaka Polska?" zawierającej 25 wywiadów z czołówką polskich polityków i ludzi nauki na lewicy. Interesuje się historią i dorobkiem PPS.

Dzisiaj jest: Niedziela
25 Lutego 2018