Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon "Mój przyjaciel Kemushi"

Dzień w Filii nr 1 minął w bardzo pozytywnym nastroju. Odwiedziła nas Pani Luiza Dawidziuk z Biblioteki Pedagogicznej z teatrzykiem kamishibai. Uczestnicy zajęć mieli za zadanie dokończyć historię, którą poznali słuchając bajki pt. ,,Mój Przyjaciel Kemushi".

Dzieci bardzo zaangażowały się w swoją pracę i z wielką uwagą uczestniczyły w zajęciach. Kolejną atrakcją dzisiejszego dnia było układanie puzzli, rozwiązywanie zagadek i uczestnictwo w turnieju gier planszowych.

Dziękujemy Pani Luizie Dawidziuk za bardzo interesujące i wartościowe zajęcia, a jutro zapraszamy dzieci do Muzeum Historycznego w Przasnyszu.

Dzisiaj jest: Niedziela
25 Lutego 2018