Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

PostHeaderIcon Umowa na remont nowej siedziby Biblioteki podpisana

12.09.2017 umowę na wykonanie zadania: "Przebudowa budynku ze zmianą sposobu użytkowania wraz z wyposażeniem dla potrzeb Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu" podpisali: Małgorzata Sobiesiak - dyrektor MBP i Daniel Boćkowski - Zakład Budowlany s.c. Daniel i Józef Boćkowscy.

Umowa dotyczy inwestycji przy ul. J.Dąbrowskiego 3 (dawne kino ŚWIATOWID). Na realizację zadania Biblioteka pozyskała unijne wsparcie w kwocie 2,1 mln zł w ramach konkursu z Działania 5.3 Dziedzictwo kulturowe Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.
Zgodnie z umową w najbliższych dniach rozpoczną się prace budowlane. Zakończenie zadania przewiduje się na koniec czerwca 2018 roku.

"Nakręceni na historie"

Dzisiaj jest: Niedziela