Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu


"Chcesz zajść w życiu daleko, zaprzyjaźnij się z biblioteką” Jakub Jedlak

PostHeaderIcon Nowości wydawnicze 2017

Książki od zawsze są dla nas najważniejsze. Dbamy o to, aby księgozbiór naszej Biblioteki był coraz bardziej atrakcyjny, aby było w nim jak najwięcej nowości. Proponujemy naszym Czytelnikom nie tylko książki tradycyjne, ale także te wydawane w formie audiobooków i e-booków.

W tym roku znowu księgozbiór naszej Biblioteki wzbogaci się o ok. 2000 nowych pozycji. Stanie się to w dużej mierze dzięki dotacji w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. W tym roku nasza Biblioteka pozyskała środki finansowe w wysokości 17.500 zł na zakup nowości wydawniczych.

Chcemy, aby zakupione przez nas książki odpowiadały potrzebom i zamiłowaniom  Czytelników. Zachęcamy więc do zgłaszania swoich propozycji zakupu. Można to uczynić na wiele sposobów:

  • za pomocą formularza „Zaproponuj książkę" zamieszczonego na naszej stronie internetowej: http://mbpprzasnysz.pl/index.php?option=com_aicontactsafe
  • telefonicznie: tel. 297564951
  • mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • osobiście: w siedzibie biblioteki głównej i naszych filii.

Wspólnie zdecydujmy jakie książki znajdą się na półkach przasnyskiej Biblioteki!

 
Reklama
Reklama
"Nakręceni na historie"

Dzisiaj jest: Wtorek
26 Września 2017
Imieniny obchodzą
Cyprian, Euzebiusz, Justyna, Łękomir
Do końca roku zostało 97 dni.
Zodiak: Waga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama