Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

„MBP w Przasnyszu - róg obfitości klasyki i nowości” Joanna Rupacz

PostHeaderIcon Gra Miejska

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w grze miejskiej "FOTOGRAFIA", która odbędzie się podczas Festiwalu Fabryka Światła - 09.09.2017r.

. W Grze mogą brać udział uczestnicy w dwóch kategoriach wiekowych:

- dzieci (7-12 lat)

- młodzież (13-19 lat).

Uczestnicy dobierają się w zespoły w swoich kategoriach wiekowych.

Warunkiem udziału w grze jest zgłoszenie zespołu w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Zgłoszenia do gry z dopiskiem „Gra miejska" przyjmowane będą do 07.09.2017r. włącznie. O zakwalifikowaniu do udziału w grze decyduje kolejność zgłoszeń zespołów. W przypadku braku zgłoszeń do którejś z kategorii wiekowej, organizatorzy zastrzegają sobie prawo zwiększenie ilości zespołów w kategorii, do której zgłoszeń było więcej. Jednak ogólna ilość zespołów biorących udział w grze nie może przekroczyć liczby 6.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Gry, który zamieszczamy poniżej:

Regulamin Gry Miejskiej 2017

Wakacje z biblioteką