Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

”Dużo czytam, bo to zdrowo, umysł mądry, a Ja(Ty) zdolny” Kacper Kawiecki

PostHeaderIcon "Mam talent" w Filii nr 2

Ostatni dzień Wakacji z Biblioteką minął w rozrywkowej atmosferze. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w konkursie pt. " Mam talent " organizowanym podczas wakacyjnych zajęć w Filii nr 2.

Uczestnicy z wielką przyjemnością wzięli udział w zabawie. Mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności oraz talentów, która wzbudzała podziw wśród zebranej widowni. W większości występów największą rolę odgrywała muzyka. Dzieci grały na instrumentach takich jak trąbka, saksofon oraz skrzypce a także zostały pięknie zaprezentowane występy wokalne do ulubionych piosenek filmowych. Ujawnił nam się również talent plastyczny. Jury podjęło jednogłośnie decyzję o przyznaniu wszystkim uczestnikom nagród, bo każde dziecko ma w sobie wyjątkowy talent, który trzeba docenić. Dzieci przez całe zajęcia świetnie się bawiły. Z wielką niechęcią wychodziły z Biblioteki wiedząc, że to już ostatni dzień zajęć.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom uczestniczących w Wakacjach z Biblioteką. Zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez MBP.

"Nakręceni na historie"

Dzisiaj jest: Wtorek