Ikona Facebooka Ikona gadu-gadu

”Tu nauczysz się, pobawisz, tu jest miejsce dla twych marzeń” Irena Wiechowska

PostHeaderIcon Ćwiczymy pamięć!

Dziś Filię nr 2 odwiedziła Pani Luiza Dawidziuk z Biblioteki Pedagogicznej, z którą świetnie się bawiliśmy. Ćwiczyliśmy naszą pamięć, słuchaliśmy bajki, bawiliśmy się chustą animacyjną a także pracowaliśmy w grupie.

Wszystkie ćwiczenia opierały się na książce pt. " Wielka podróż z abecadłem" Małgorzaty Strzałkowskiej. Przede wszystkim ćwiczyliśmy zapamiętywanie i uważne słuchanie, co wcale nie było takie proste. Na podstawie opowiadań, dzieci miały za zadanie zapamiętać i zapisać jak najwięcej wymienionych rzeczy. Najwięcej radości sprawiła oczywiście zabawa z chustą animacyjną. Dzieciaki miło i w przyjaźnie spędziły pozostały czas w Bibliotece grając w tenisa stołowego, rysując i wspólnie się bawiąc.

Ferie w bibliotece

17 Stycznia 2018